| lexis a întrebat:

Ati avut vreodata dorinta de a face ceva iesit din comun care sa te faca sa te simti viu? Ati facut acel lucru? Daca da ce si cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Da! da, l-am facut! am facut baie in lacul pantelimon imbracata in costumul evei (si nu eram singura, eram cu sotul meu, o prietena si sotul acesteia), a fost ceva neobisnuit pentru mine dar mi-a placut! asta s-a intamplat acum vreo 8 ani, acum nici daca ma platesti nu mai fac!

6 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Da! sex intr-o scara de bloc. am facutbatting eyelashes si... whistling a fost palpitant, si ft ft sexi treaba!

| Stixie a răspuns:

Eu fac lucruri ieşite din comun mereulaughing
Dar cred că lucrul"ieşit din comun"laughing a fost atunci când am încercat să merg pe sârmă:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am vrut sa mananc iaurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bei daca u nu te simti viu mereu soarta dar noi ne simtim asa ca L laughing

| Salcie23 a răspuns:

Hmm, pai ceva nebunesc, sa fie sa zic eu cand eram la mare si era rece si toata lumea era imbracata si eu ma dezbracasem in bikini deoarece aveam niste pietricele bagate pe sub jeansi laughing laughing.

| bpr a răspuns:

Hoh! o fac de fiecare data cind am idei iesite din comun.nu mi-a placut niciodata sa le "filtrez", devin astfel frustrata. ok, zic de alea care nu ar provoca stop cardiac careiva persoane.
ultima nebunie a fost saptamana trecuta cind in strada plina am pus muzica la maxim si am inceput sa dansam cu o prietena din motiv ca ne-a venit noua sa dansam, si, na anume atunci am dorit sa o facem pentru noi ci nu pentru a atrage atentia cuiva(vine de la sinehee hee)
ideea e ca nu trebuie sa ne limitam in realizarea dorintelor noastre. vrei sa cinti-cinta! vrei sa dansezi-danseaza! vrei sa-fa-o! si nu are importanta esti singur, cu un prieten sau in public...traieste-ti viata din plin!