| XxTerrorxX2 a întrebat:

Hei prieteni, ati mai avut senzatia unui dejavu asa-i? pai ce dejavuuri interesante ati intalnit si ce eplicatie logica are?

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Mi s-au întâmplat o grămadă de senzaţii de deja-vu şi de aceea nu mai ştiu exact ce senzaţii am avut happy

| XxTerrorxX2 explică:

La mine cel mai interesant a fost cand eram la un concert stradal ( aeternus de maramorosensis) si eram cu un prieten si el imi zicea sa plecam de aici ca nu se prea vede.imi aduc aminte exact aceleasi cuvinte si exact aceeasi imagine.o fost straniu