| Daria a întrebat:

Ati citit cartea"Floare de Zapada si evantaiul secret"? Ce impresie v-a lasat?happy

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Eu am citit-o.de fapt chiar acum o jumatate de ora am terminat-o. este absolut superba! mi-a imprumutat-o o prietena la inceputul saptamanii, si la inceput nu mi-a placut dar dupa accea.am devorat-o. am plans la ea. si o sa am o stare proasta timp de o zi- doua. asa mi se intampla dupa fiecare carte dramatica pe care o citesc.