| Daria a întrebat:

Care sunt cartile voastre preferate? Ale mele "Floare-de Zapada si evantaiul secret" si "Panza de paianjen".happy

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

Secretul, Cartea neagra a secretelor, Alchimistul, Fiica taceriilove struck

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Portretul lui Dorian Gray, de Wilde
Faust, Goethe
The remains of the day
Zece negri mititei, Cartile pe masa, Infernul crimelor tainuite

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Panza de paianjen am citit love struck. Eh. adica mai am cateva pagini. laughing

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Ador cartile lui Mihail Drumeshappy
Invitatie la vals
Scrisoarea de dragoste
Elevul Dima dintra saptea
Cazul Magheruhappy

| Andreea_5139 a răspuns:

Ale mele sunt : Laleaua neagra,Singur pe lume,Panza de paianjen, Cartea neagra a secretelor, SI cartile twilgiht :d