| Etro a întrebat:

Ați dat vreodată demo la Mixton Music sau ceva asemănător? Și sunt curioasa de ce trebuie sa îmi pun numărul de telefon.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai si cum ai vrea sa te contacteze daca la place demo-ul? E mai rapid apel in loc de mail.

| Etro explică (pentru Wr3nch):

Și dacă nu răspund la apel, îmi pot scrie pe email sa le răspund acolo nu? Chiar nu as vrea sa vorbesc cu ei prin apel

| Wr3nch a răspuns (pentru Etro):

Probabil. Se cere numar si ca sa previna abuz, ca sigur is unii care trimit cine stie ce la misto.

| Etro explică (pentru Wr3nch):

Aaa, atunci cred ca voi trimite. Important ii sa îmi scrie pe e-mail deoarece îmi e rușine sa vorbesc la telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu