| M_6963 a întrebat:

Ati facut bradul de Craciun?
Ei bine...eu nu inca
Daca nu la-ti facut cand il faceti?
eu mai incolo.

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ieri l-am facut smug. Este ceva. nu mi-a luat nici mult happy.
Poti sa-l faci si in cursul saptamanii mai ai timp. eu il fac dinainte ca sa ma bucur din timp de el. Plus ca am o pisicutsa care se urca in el: >)Pisi nebuna=]]]. Nu pierd ocazia de a o filma cand afce astawinking
BaFtha!

| Floreenofficial a răspuns:

L-a facut tata acu 1 saptamana si ceva. laughing
Bafta! :*

| fluturas a răspuns:

Maine il fac laughing mama a vrut sa-l facem astazi da i-am zis ca azi nu simt spiritulhee hee, sunt cam obosita yawn

| forever4you a răspuns:

Eu l-am terminat acum cateva orebig grin, eu am inpodobit bradu' iar fratele meu a pus beteala prin camere si un Mos Craciun pe geamlaughing

| NuAmHabar a răspuns:

Eu il fac sambata...happy

| HaiTaci a răspuns:

Il fac in seara de Ajun probabil.Asa este traditional si frumos.

| p1nk a răspuns:

Deci bradul de Craciun se face in ajun pe 24.Eu una o sa-l fac pe 23 caci pe 24 o sa stau relaxata, e ajunul...

| lovepiink a răspuns:

Pe 18 decembrie.

| Bubble_7593 a răspuns:

Eu am facut bradul de Craciun.Imi place mult sa vad bradul de Craciun impodobit in sufrageriebig grin

| dinuvld a răspuns:

In jur de 15 decembrie