| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata noapte alba pentru invatat?

Răspuns Câştigător
| metalheart a răspuns:

Nu si speer sa nu o fac prea curand. daac am de invatat mult invat din weekend si in putinul timp liber care-l am din zilele de scoala.

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Sa fi sincera, da. Am avut un test idiot la fizica si nu am avut timp sa invat asa ca am invatat intr-o noapte. M-am inarmat cu un litru de cafea si cu muuuulti nervi si am reusit sa stau treaza si sa invat. Bine, eu de obicei noaptea citesc [mai bine zis citeam, acum adorm repede] pana pe la ora 1-2 dimineata si la 5.30 trebuie sa ma trezesc. Asa ca sunt obisnuita cu dormitul putin. Stiu ca nu e ok, acum ador la 10 asa ca nu mai am problemelaughing

| briana a răspuns:

Daca dai bacu da in rest eu nu ma stresez

| N3X7 a răspuns:

Nu laughing eu nu prea invat da am note destul de mari:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O singura data, cand m-am trezit brusc ca nu stiu nimic si in loc sa invat am facut orice altceva. Dar a meritat.