| night_crawler a întrebat:

A-ti invatat vreodata intr-un internat?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Am stat in internat 3 ani...super viata laughing
nu mai aveau locuri la fete si stateam pe etaj cu baietii laughing si imi faceam timp si de invatat... uneori ma prindea si noaptea dar invatam, niciodata media mea nu a foat mai mica de 9. 60

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, a fost o perioada frumoasa, singura problema a fost masa la cantina internatului, era obligatorie si am facut m-am ales cu o gastrita, dupa primul an am preferat gazda si imi gateam eu.

| Bia:X a răspuns:

Da si chiar a fost fainhappy baluri, iesiri cu fetele, bine singura problema era ca nu puteam iesii cand aveam noi chef si era doar miercuri de la 15 la 17 liber(puteam pleca fara bilet de voie)bine eu toata ziua eram plecata cu sau fara bilet de voielaughing o sunam apoi pe pedagoga si ii ziceam...

| Rizer a răspuns:

Nu si nici nu as vrea lucrul asta!

| mihaa a răspuns:

Da, eu am stat 2 ni in gazda si 2 ani in internat 96-98, ce pot sa zic: cool distractii, plecatul pe geam in discoteci, petrecerii in internat, mai fentam si nu platem cartela viata de smecheRbig grin

| lplostonyou a răspuns:

Nu, dar mi-as fi dorit.

| 1992 a răspuns:

Nu