| xandra_3994 a întrebat:

Ati fi dorit sa va fi nascut in America? Daca da, dc?

30 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. Daca ar fi sa aleg tot in Romania m-as naste. Dar nu Romania vremurilor noastrewinking

| LoveForShania a răspuns:

@mumoasa -- intrebarea nu se referea sa te muti, sa te nasti acolo.niciun gand sa stii de Romania.

Da.Nu
Da-- acolo este civilizatie, oamenii sunt pasnici, e un continent super...
America de Nord---P`acolo prin New York, Los Angeles, Las Vegas :X:X:X:X:X:X:X
Nu--americanii fac multe expeditii si incercari care ne pot distruge planeta, si acolo sunt multe cutremure, furtuni, uragane sad. America polueaza planeta cel mai mult... Ce gasesti acolo? Numai obezi, deoarece acolo se mananca numai fast`food non`stop... galagie, etc. Tarile/ continentele (in cazul Americii) care polueaza cel mai mult, dar sunt si cele mai mari si moderne sunt : S. U. A, Rusia si China. Astea polueaza planeta cel mai mult. Nu cred ca in 2012 va fi sfarsitul lumii, dar se va intampla ceva urat pentru omenire; cutremur, razboi etc.
Totusi abia astept, sa vad daca arunca americanii planeta in aer :X

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu big grin
Sti de ce?happy Pentru ca aici in romanaia mi-am facut prieteni adevarati happy Si nu m-as muta nici moarta de aici big grin

| marrr a răspuns:

Nu in America, insa altundeva cu siguranta.(tot undeva unde se vb engllove struck, ador aceasta limba). si as fi vrut asta pentru ca Romania e cam.plictisitoare, nu stiu.Nu-mi place.straight face

| Marii a răspuns:

Da. Pentru ca nu-mi place romania. happy

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...intr-un fel da.
M-am saturat de Romania si de toate scandalurile.

| Raiden a răspuns:

Banuiesc ca da.

| just|breathe a răspuns:

Da.Cu siguranta mi-as fi dorit. Aveam mai multe sanse sa fac ceea ce imi doresc. Cele mai multe vedete de acolo sunt...

| Bubble a răspuns:

Nu, pentru ca America e o tara manipulata.happy

| Bubble a răspuns:

@adydassler
A fost tara tuturor posiblitatilor.

| Bubble a răspuns:

DEafpt cei care zic ca ajungeai unde vroiai.
In america e mult mai greu.vedeti voi vedete. dar din 200 de milioane de locuitori!
Oameni pasnici? ati auzit d periferii? se pare ca nu.

| eveline a răspuns:

Nu imi reneg tara dar, da, as fi vrut, poate, cine stie.eram vedete acum.cantam pe scenele Holiwoodului:->Toate posibilitatile, nu ca la noibig grinbig grin

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Nu, in nici un caz. mie personal mi-ar fi placut sa ma nasc intr-una din tarile vorbitoarte de limba spaniola... spania, mexic, argentina, columbia...

| georggyy a răspuns:

Nu

| Cleona a răspuns:

Nu, mie imi plac la mine

| Allegria a răspuns:

Hmm.mdalaughing
romania e o tara frumoasa... dar oamenii lasa de dorit

| iiulia52 a răspuns:

Da. ar fi fost ceva.
Ajungeam unde doream. in Romania.mai greu happy

| Girl1234566547 a răspuns:

Eu una mi-as fi dorit...hmm...acolo oamenii sunt mult mai inteligenti, vedete multe, una altalaughing in fine, si Romania este o tara destul de frumoasa, pacat insa ca nu prea stim sa o punem in valoaresad

| andrei123 a răspuns:

Nu prea cred! imi place aici asa cum e!

| *Baby* a răspuns:

Da.pentru ca as vrea sa ntalnesc pe cineva acololove strucklove strucklove struck

| inghetsatacufistic a răspuns:

Da! Chiar la asta ma gandeam ieri. E prea frumos :X...

| adydassler a răspuns:

Da pentru ca e tara tuturor posibilitatilorwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Punct a răspuns:

As dori sa locuiesc acolo.
Consider la fel ca si Ady ca este tara tuturor posibilitatilor, insa orice tara are si problemele ei.
Romania e frumoasa [ avem atatea obiective turistice ], insa noi distrugem frumusetea naturii pe care o are aceasta.
Si pana la urma -> poate chiar ni se potriveste proverbul : Gaina vecinului e mai buna [ sau ceva de genul ]
Oare chiar nu ne-am nascut in locul potrivit?

| sdaniel a răspuns:

Nu, fiindca acolo se intampla prea mult chestii neplacute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. As fi avut alte conditii si foarte multe posibilitati. Ma cam duce gandu` cand cresc sa plec pe acolo, dar deocamdata ma bucur de tara astawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mi-ar fi fost sa raspund la intrebarea ta daca ai zis '' de ce nu ai dori sa te fi nascut in america?''ei bine sa te nasti in america este cheia spre un viitor mult mai bun... d america si cel mai retardat om de pe pamant a auzit, in schimb de romania?happy ai mult mai multe posibilitati de realizare pe toate planurile. cred ca daca as fi americanca, as profita din plin de astaptr ca as putea fi ce vreau sa am ce vreau laughing poate chiar auzeati de mine la hollywood

| andresmessi1987 a răspuns:

Da. daca te nasti in USA, mai ales in LA, ai sanse mari sa devii ceva important in viata. plus ca e foarte super acolo. dorinta mea e sa merg acolo. si nu m-as mai intoarce in Ro, decat peste 5-6 ani. iar apoi as pleca inapoi acolo

| diana_4908 a răspuns:

Cred ca da pentru ca imi place stilul lor... dar daca as trai poate nu miar mai place asa ca e bine si in romanaia:*