| anonim_4396 a întrebat:

Daca parintii tai ti-ar spune ca ei si-au dorit sa faca o fata iar tu te-ai nascut baiat si cand te-ai nascut toata lumea a fost dezamagita de faptul ca te-ai nascut baiat si nu fata, tu cum te-ai simti sad si cum i-ai considera pe ei?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ei sunt părinții tăi. Așa a vrut Dumnezeu, să ieși băiat. Nu sunt motive de supărare și nu lua în seamă gura lumii, sănătos să fii.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Eu as zice sa se multumeasca vor sau nu pe mine ma doare la pusca de opinia lor.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

M'as supara pe ei,nu pentru ca au fost dezamagiti, ci pentru ca mi-a spus mie asta, cum poate sa le spuna copilului ca nu asta si-au dorit? oh go on

| FlorenceVi a răspuns:

Da' cum crezi ca te simti cand afli ca parintii tai nu te-au vrut? Si ca la varsta de 9 luni te-au lasat pe strada si si-a facut mila o femeie care te-a vazut si te-a crescut pana la 12 ani, apoi moare cea pe care o considerai mama si sa te lase fara nimeni pe lume? straight face Crede-ma ca tu esti un caz fericit! happy Pune-te-n locul meu happy.