| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost "mandrii" intotdeauna de prietenii vostrii? Adica nu ma astept sa spuneti ca aveti prieteni perfecti, dar s-a intamplat sa va lase balta in cel mai important moment, cand va bazati cel mai mult pe ei? Va inteleg intotdeauna si va sunt alaturi in momentele tragice? S-a intamplat sa va tradeze si voi sa-i iertati?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Mi s-a intamplat de mai multe ori ca cea care era prietena mea cea mai bune sa ma lase balta pentru baieti, sau pentru anumite persoane. Ea cand isi face noi prieteni ii uita pe cei vechi, iar dupa se intoarce la cei vechi. Se iarta, dar totodata se raceste si aceasta relatie. De asta in ziua de astazi nu mai poti avea incredere in nimeni. Nimeni nu iti da motive bune sa o faci

1 răspuns:
| GirlzM a răspuns:

E vorba de personalitatea fiecaruia.Nu mi s-a intamplat sa ma lase balta, mi s-a intamplat cateodata sa se supere din nimicuri.dar ca mai apoi peste 30 de minute sa-i treaca... daca este un prieten adevarat se va vedea, un prieten adevarat este dispus sa faca sacrificii.Eu desi am vrut sa merg la un liceu care nu se afla in orasul meu, n-am facut-o pentru ea...