| roxyrocks a întrebat:

Ati fost tradati de cei mai buni prieteni? cum v.ati simtit?:X

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În trecut da, acum nu.
Am învățat să nu mai fiu așa de credulă.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Mai sa stii ca nu am fost tradata nici de unul nici de altulthinking
Bineinteles am fost tradata de alte persoane dar am tratat totul cu un umor sechee hee
N-am facut o drama de asta, n-am bocit 3 zile, nu m-am taiat de-a lungul venei.Asta e, cand ai ocazia sa faci o nedreptate o s-o faci poti sa te consideri tu cel mai bun om din lume.Ca suntem ai dracu, coane!winking

| madalicious a răspuns:

Da, si cand am aflat am simtit ca mor, ca ma inund in lacrimi, si ca viata nu mai are rost. Dar mi-am dat seama ca nu se merita ca erau prieteni falsi. Multumesc lui Dumnezeu ca am scapat de ei. happy

| HBK a răspuns:

Fiecare dintre noi trecem prin astfel de experiente neplacute, ele vin tocmai de la cine ne asteptam noi mai putin.Important este doar sa iesim cu capul sus, sa nu lasam sa ne afecteze prea rau.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da de foarte multe ori.La inceput ma simteam foarte rau si ma duceam chiar eu sa repar lucrurile chiar daca vina mu-mi apartinea, dar acum sunt indiferenta nu-mi mai pasa.

| Pupily92 a răspuns:

E nasool crying

| yanny`s a răspuns:

Da, am fost. pai iti dai seama ca bine nu m`am simtit, dar pana la urma asta e. aceia nu au fost niciodata prieteni adevarati, doar ca mi-am imaginat eu ceva gresit.

tu ai fost tradata?tongue

| paramore a răspuns:

Dastraight facela inceput m-am consumat, dar pe urma mi-am dat seama ca nu are rostoh go onnu imi era prietena adevarata, de fapt eu nu am nici o prietena adevarata thinking sunt invidioase si antipatice

| Bianca18 a răspuns:

Pai, da. Chiar astazi. Nu ma asteptam sa trec prin asa ceva dar... am realizat ca nu a fost niciodata prietena mea. Cum m-am simtit? Ca un nimeni, mi-a adresat cuvinte urate. Nu stiam ce sa fac, aveam lacrimi in ochi si imi venea sa tremur. [ din cauza agitatiei, probabil...] Urat este faptul ca inca incearca sa profite de bunatatea mea iar eu accept. Asta este. :}

| OrangeWind a răspuns:

Da, de vreo 3 ori, groaznic. uneori cred ca nici acum nu am trecut peste asta. Dar viata merge inainte si timpul le vindeca pe toatehappy

| roxyrocks explică:

Dha yanny's si eu am fost tradata, de foarte multe ori, am descoperit ca lumea este cu 2 fete, si ar face orice sa te vada la pamant...m.am simtit foarte singura atunci cand toti ma priveau cu invidie si ma barfeau, desi o fac si in continuare...acum nu mai pun chiar totul la sufletoh go on

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Aiurea, dupa aceea nu-ti mai trebuie prieteni. doar cunostinte

| gabytza_7109 a răspuns:

Da din pacate... a fost tare aiurea. dar dupa ce si-au dat seama ca au gresit ar fi facut orice sa vb cu mine. e aiurea rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fost. Si m-am simtit groaznic. NU credeam ca o prietenie asa de buna o sa se termine din nimic

| grecutza96 a răspuns:

Mda...din pacate.desi au trecut vreo7luni,inca mi-e dor de ea, si imi vine sa plang.i-am fost alaturi mereu, si ea m-a vb catde rau a putut.acum nu mai am incredere in nimeni, nici nu mai pot construi cu alta fata altceva...o cunosteam din cls 1crying

| camelia15 a răspuns:

Nu iti inchipui cat de rau ma simt si acum, ma mintea mereu ca suntem cele mai bune prietene, eu chiar am crezut asta, eu o ajutam mereu si ea profita de mine ma jignea mereu din clasa 1 o stiu ma simt asa nasol ca plang intruna. Mi-as dori sa treaca si ea prin asta, sa simta ce simt, ce-am simtit mereu... sad

| Anna :) a răspuns:

Da, in momentul acela m-am simtit ultimul om de pe pamant, este groaznic, nu-ti doresc sa treci prin asta. Dar cel mai bine este ca mi-am dat seama ca nu poti avea incredere in nimeni, si ma bucur de acest lucru. happy