| peaRls a întrebat:

vi s-a intamplat vreodata sa aveti sentimentul acela de deja -vu? cum v.ati simtit?

7 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Da, de multe ori.
M`am simtit cam ciudat.

| ancutsa410 a răspuns:

Da! e o senzatie ciudatastraight face

| ancutsa410 a răspuns:

Da! e o senzatie ciudatastraight face,,

| Helene a răspuns:

Mie mi se intampla cate odata.Si de exemplu vad o persoana intr'o ipostaza pe care cred ca am mai vazut'o.Cate odata o intreb pe mama, daca am mai fost prin niste locuri. E cel mai ciudat sentimentwinking

| JuStKid a răspuns:

Daca nu aveti vreun motiv care sa va inspire va dau eu unu http://movies.dailytips.info/? p=137!

| robycfr1 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si a fost ciudat deoarece parca mai facusem asta inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat acel "deja-vu"laughing cu fostul iubit.
De fiecare data bro meu cand vrea sa imi spuna ca ma iubeste o face in ultimu hal [pe mess]
gen:
dyd
Buzz!
dyd
Buzz!
eu: dawaiting
el: te iubeschappy
Si cam aceiasi figura a facut'o si ex'ul
gen:
el:ube
ube
Buzz!
ube
Buzz!
eu: si eu te iubesc
el: de unde stiai ce vreau sa zic?
Asta da deja-vu laughing, sper.