| AdiZone a întrebat:

Ati fost vreodata intr-o stare de nostalgie?

Eu sunt mai mereu dar vreau sa vad si altii cine stie poate mai am si eu nostalgici pe aici!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da.

| AdelaElena88 a răspuns:

Tocmai ce am pus exact aceeasi intrebare rolling on the floor De cand s-a terminat anul 2016, sunt intr-o stare continua de nostalgie.De curand am descoperit un serial preferat de-al meu, h20, nici nu pot sa iti descriu ce sentiment coplesitor am avut cand l-am revazut. Vreau sa revad tot sezonul 3 integral.Pur si simplu, ma fac sa ma simt foarte fericita si imi aduc aminte de copilarie.Curand o sa fac 18 ani si nu prea sunt gata de asta sincer: responsabilitati, om matur pe cont propriu... Ma cam sperie asta. SI cred ca nostalgia e cea care ma face sa uit de gandurile si fricile astea. Uneori stau si ma uit la copii mai mici si ma gandesc ca pana sa intru la liceu imi doream asa de mult sa cresc, parca timpul statea in loc si eu nu mai ajungeam niciodata acolo.Acum ma intreb cand a trecut. Ma simt exact ca atunci cand am intrat pentru priama oara pe poarta licelui: emotionata si putin speriata pentru ca nu stiam ce imi rezerva viitorul( acelasi sentiment imi da plecarea la facultate, admiterea si mutatul in alt oras) Ma simt ca la 15 ani, insa ma senzatia ca timpul trece pe langa mine si eu nu o sa prind niciodata din urma laughing Eu sunt nostalcica si melancolica happy Welcome to the club, I guess laughing

| AdiZone explică (pentru AdelaElena88):

Deci și eu îs la fel happy

| AdiZone explică:

Ok asta o sa fac (is a joke chill)