| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata pipaiti/ pipaite in autobuz de o persoana de sex opus? Cum ati reactionat?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dar erau tipe care se tot atingeau de fundul meu si eu aveam mana pusa cu palma intoarsa asa mai pipaiam si eu cate o bucata. In metro.

| MasterOfDisaster a răspuns:

DA! i-am dat un pumn in fata...o_o

| Ana213 a răspuns:

O tanti de vreo 70`de ani m-a prins de cur big grin am reactionat pozitiv i am zambit pervers

glumesc ma

| Zøєy a răspuns:

Da.I-am tras un cot in burtalaughing

| Andrushka_6810 a răspuns:

Nu mi s-a intampla niciodata.Dar cred ca i-as fi spus ceva de genul:hei.sau altceva nu stiu ca nu mi s-a intamplat niciodata.