| Miha a întrebat:

Ati incercat vreodata sa o invocati pe Bloody Mary?(pentru cei care nu stiu Bloody Mary (folclor), o fantomă din folclor despre care se spune că apare în oglindă când este invocată.)
Sau ce alte "legende" mai stiti?
p.s.nu cred in lucruri de genulhappydar sunt interesatahappy

8 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0

i-a uite :-ss

eu m-am speriat:D

| Sἶrenἶa a răspuns:

Ador filmu asta =p~ il am p CD.am incercat. s zic di 3 ori "Mary sangeroasa " sau. p engleza laughing

| Диана a răspuns:

Eu am incercat asta anul trecut, de ziua mea.big grin Si inca sunt in viataaabig grinlaughing Incredibil laughing Oricum, e doar o prostie... rolling eyes

| anytha13 a răspuns:

Eu una nu am incercat si nici nu am de gand sa incerc pentru ca imi e cam frica!laughing

| ladygaga_9914 a răspuns:

Am auzit de Bloody Mary si chiar n`am curaj sa incerc. Nu risc.

Mai ales si la 12 noaptea...
dupa ce am vazut filmuletele de pe youtube. mi`e si mai frica :-s.

| Meryem027 a răspuns:

Nu, nu am incercat si nici nu vreau. Mi-e frica!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ßïą Cu clipul tau ca m-am speriat de moarte laughing
Sa nu mai aud de Mary asta ca nu mai dorm la noapte.
Vrei sa stii cum e? Incearca. Dar iti spun ca atunci cand vei fi tu si oglinda ea se sperie de tine tu de ea si o saptamana dormi cu lumina aprinsa sigur.
Legendele is legende...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff eu am incercat si este total fals! serios!