| anonim_4396 a întrebat:

Din cate am inteles din postarile multor utilizatori de pe TPU, LadyJ pare a fi un fel de Bloody Mary (o fantomă din folclor despre care se spune că apare în oglindă când este invocată). O fi un spirit malefic? laughing

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma sincer ajunge sa imi para rau de fata asta... ajunge ca un fel de boc al TPU-ului!

| Ryuzaki a răspuns:

E foarte malefic... iese din oglinda si in fiecare seara face pipi in dulapul tau.

| AcrossTheSky a răspuns:

Da.toţi cei care îl plac pe Giastin Bibăr sunt blestemaţi să apară in oglindele tutror celor care au invocat-o ca să-i omoare dacă nu's fani