| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

Ati mai intalnit persoane fara absolut niciun prieten? sad

9 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Să ști că da.

Și totuși sunt mulți care sunt purtați pe brațe de prieteni și tot susțin că sunt siguri.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da exista asemenea persoane.Majoritatea confunda prietenia cu amicitia sau colegialitatea.

| AdrianVoicu a răspuns:

Da, m-am intalnit pe mine rolling on the floor

| fearlessss a răspuns:

Da,am intalnit.Pana la urma aproape nimeni nu are prieteni, are doar amici cu care sa se distreze.Prietenia e diferita. Oricum, ar trebui sa iesi si tu putin, sa descoperi cativa amici cu care sa te distrezi, ca nici asa singur/singura nu cred ca e placut.Bafta!

| MiculFaraon a răspuns:

Da am mai intalnit. Se mai intalnesc astfel de persoane ca sa zic singure deoarece nu stiu sa se adapteze intr-un colectiv. Pa-pa

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Da!

| AdelaAde7 a răspuns:

Da, in ziua de azi foarte multe. Eu nu am prieteni, am doar amici cu care ies si cu care ma mai distrez ...prietenia adevarata este cu totul altceva din 100 de persoane poate doar 2 au un prieten adevarat. Deci da, foarte multe persoane. Nu e bine sa ai incredere in nimeni, nu plange dupa o prietenie din pacate nu mai exista. Stii cum e, " Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc eu " orice "prieten" te va dezamagi odata si odata si e mai bine fara, gaseste-ti cativa amici cu care sa iesi doar pentru a avea o activitate pentru ca totusi singuratatea este grea si nu-i face bine omului. Succes! :*

| CIIPRIANNn a răspuns:

Da, am intalnit astfel de persoane.

| BlueArrow a răspuns:

Da, am intalnit.