| pagliaci a întrebat:

Ati intalnit vreodata oameni extrovertiti si sociabili care nu au niciun prieten bun/apropiat?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, și au caracter de rahat.
De aia nu îi vrea nimeni.

| Freya1 a răspuns:

Da.Sunt unii prea sociabili și extrovertiti și pur și simplu nu sunt plăcuți.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,de as intilni un astfel de om in mod sigur am fi cei mai bun prieteni, imi plac astfel de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multi!

| CdeMetal a răspuns:

Da eu dar e o alegere sunt cam nesuferit

| Continchiscontsters a răspuns:

Da și nu am nicio problema cu ei am întâlnit oamenii mulți uni tăcuti alți mai vorbăreț alți mai ciudați da era bine nu am nimic cu ei de ce sa sai judecam? Dece sai vorbim pe la spate? Ce noi suntem perfecți? Toți suntem același rahat nu mai încercați sa va puneți voi într-o lumina mai bună singuri și sa va lăudați ce superiori sunteți ca toti suntem oamenii terminați frate cu rahaturile astea lăsați oamenii sa trăiască în liniște nu-i mai fut3ti la cap cu rahaturile voastre păstăi oamenii sa trăiască asa cum vor mușchi lor cum vrea ei să-și trăiască viata cum vor ei.