| MegaAna a întrebat:

Ati participat la castingul MRA models din anul acesta?

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Tre sa fi un pic sponsorizata sau sa mergi la sigur, adica, nu 'oricine'poate sa intre... de aia trebuie sa ai grija. Nu iti spune sperantele doar in aparenta/inteligenta si aptitudinile tale. Pana la urma, trebuie sa le arati ca ei pot sa te vanda si sa faca bani de pe imaginea ta.

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Eu da, ca si parte din juriu.

| rutanklan a răspuns:

Nuuuuuu... Juriu... e o diferenta.

| MegaAna explică (pentru rutanklan):

Si ce sanse am daca ma inscriu si sunt din Sibiu? Trebuie sa vin la Bucuresti? big grin

| rutanklan a răspuns (pentru MegaAna):

Tre sa fi un pic sponsorizata sau sa mergi la sigur, adica, nu 'oricine'poate sa intre... de aia trebuie sa ai grija. Nu iti spune sperantele doar in aparenta/inteligenta si aptitudinile tale. Pana la urma, trebuie sa le arati ca ei pot sa te vanda si sa faca bani de pe imaginea ta.