| Unicucebeea a întrebat:

Buna stii cumva niste status-uri pentru a determina o prietena sa nu se mai sinucida din cauza unui baiat, raspuns rapid va rog, funda:d!

2 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Tu vrei să rezolvi problema asta prin statusuri? Vorbește cu ea și spune-i să nu se sinucidă din cauza unui băiat, sunt o grămadă de băieții pe lume acum să ne sinucidem pentru unul, îndrumo spre drumul cel bun sunt sigură că vei reuși.

Succes!

| Unicucebeea explică:

Eu fac asta de vreo saptamana ...am nevoie de ceva impresionant,un citat, o replica, nu stiu dar ceva ce sa o uimeasca deoarece e la spial si poate foarte usor sa se sinucida acolo! Dar oricum mersi pentru raspuns!