| RorySan a întrebat:

Ati regretat vreodata fapta facut?
Sau in general ati regretat vreodata ceva?

18 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că am regretat multe lucruri. Însă, din păcate viața nu o mai poți întoarce să repari greșeala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mereu regret lucruri. Apoi dupa ceva timp ce s-au intamplat mai multe lucruri privesc, si voi privi faptele regretate ca anumite momente care chiar au trebuit sa se intample.

| T0T a răspuns:

Nu am regretat nimic.

| J0B0MAT a răspuns:

Da

| Mayhem666 a răspuns:

Da, oricine trebuie sa aiba cel putin un lucru pe care il regreta, fie el un lucru mic sau unul mare. Unii au anumite regrete, pe care nici macar nu si le mai amintesc ( EU ).

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Îmi pare rău că nu mi-ai citit răspunsul. Mai suntem și oameni care știm și ne asumăm ce alegem și chiar ne convine cum am ajuns până acum, pe baza propriilor alegeri, deci ce să regretăm în cazul ăsta?

| RorySan explică (pentru T0T):

Da asa-i
Ai foarte mare dreptate

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Din cate stiu, am scris "lucruri mici", poate ca ai lovit un copil cand erai mic si nu iti mai amintesti, eu daca as fi lovit un copil atunci cand eram mic si nu imi mai amintesc, si peste cativa ani mi-ar spune asta, acum as regreta ca l-am lovit, pentru ca acum ar putea fi cel mai bun prieten al meu, deci nu ma refeream la cine stie ce lucru de regretat, ma refeream la fleacuri din astea mici, ca nici eu nu am regrete mari, sunt mandru de deciziile pe care le-am facut, dar regret greselile mici pe care le-am facut in copilarie, pentru ca oricine greseste, nimeni nu-i perfect. Poate unii nu-si regreta micile greseli, dar eu regret ca in copilarie eram mai "rau" cu unele persoane, dar si eu eram "bullied" de alti copii. Nu stiu daca ai inteles la ce ma refer, si eu imi asum ce am ales si imi convine cum am ajuns pana acum, pe baza propriilor mele alegeri, dar eu ma refeream la micile greseli. Pace!

| RorySan explică (pentru Mayhem666):

Luando asa
Asa este
Intr-adevar ai foarte mare dreptate
Chiar daca el nu a inteles eu 100% am inteles
Sunt de acord cu tine

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu am înțeles ce ai spus. Micile greșeli sau acel gen de fleacuri sunt prea mici ca să le mai regreți, iar cum am zis eu nu le regret tocmai din cauza asta.

| T0T a răspuns (pentru RorySan):

Troll.

| syd2 a răspuns:

Gandeste-te in prezent, pentru ca regretatul fata de trecut n-are rost si sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ABSOLUT orice om greseste, si are regrete, mai mici, mai mari, dar le are.Sau cel putin pana in momentul in care isi accepta trecutul, si incepe sa traiasca fara sa se gandeasca la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am facut 2 greseli majore pe care probabil o sa le regret pana la moarte. Si m-am intrebat de ce nu pot sa dau timpul inapoi... Dar atunci un om intelept mi-a raspuns: "Pentru ca nu ai fi aceeasi persoana ca si acum".

| blAster85 a răspuns:

Eu regret anumite lucruri nefacute mai demult si facute tarziu, si regret decizii luate tarziu, in rest nimic facut nu regret.

| GYGYLATINO a răspuns:

Da am regretat si eu anumite lucruri dar asta e fiecare din noi regretam cate ceva in viata si nu ne dam seama eu regret cel mai mult regret ca nu am putut sa ajut copii de la orfelinat care au mare nevoie dar sper ca intr-o zi sa i ajut cu o anumita suma sau ceva de imbracaminte

| RorySan explică (pentru GYGYLATINO):

Frumos
Succes in continuare
La acest vis al tau ^_^

| GYGYLATINO a răspuns (pentru RorySan):

Mersi mult