| cosmin23a a întrebat:

Ati simtit vreodata nevoia sa strangeti pe cineva in brate sau sa va fie un dor nebun de o persoana? Ce ati facut ca sa va treaca?

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Da! Si a fost aiurea; nu stiam ce sa fac; incercam sa ma gandesc la altceva, sa uit...mi-a fost f greu; insa dupa aproape o ora mi-a mai trecut...pana data viitoare cand iar am simtit la fel sad

| Mayar a răspuns:

SAll. pai am ascultat muzica, m-am uitat la filme, etc.

| CLau8GeRrY a răspuns:

Am incercat sa evit gandurile sau nu m.am oprit pana nu am imbratzisat acea persoanabig grin

| PinkStyle a răspuns:

Da, am simtit nevoia sa ma stranga cineva in brate... pai nu ai ce face, pur si simplu gandeste-te la alceva...nu stiu ce ai putea face. poate sa iesi cu prietenii, sa uiti de acest sentiment, sa faci ceva care sa iti distraga atentea. pentru ca acest sentiment o sa treaca pana la urma>:d:d