| xXBernaXx a întrebat:

Desi omul este o fiinta sociala, fiecare persoana simte uneori nevoia sa fie singura.Ati simtit vreodata nevoia de a fi singur? De ce?

Răspuns Câştigător
| yoyodedeea a răspuns:

Da.cred ca toti avem la un moment dat nevoie de putina singuratate.eu una am nevoie uneori de acest gen de moment pentru a-mi pune ordine in ganduri, ma gandesc la ce am facut eu, ce au facut sau au zis altii, incerc sa ajung la o concluzie, ascult muzica, ma descarc, tot eu imi gasesc si un punct de sprijin pentru a lua ceva de la inceput, din fericire ma mint f repede singuralaughing si oricat decad reusesc sa ma ridic. dar nici la parerea cuiva apropiat n-as renunta.pentru ca sunt lucruri pe care nu le vad si e bine sa ma mai traga de maneca cineva din cand in candbig grin

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! da am simtit de foarte multe ori nevoia sa stau singura si sa plang pentru a ma descarca pentru ca ...stii tuu lumea este rea si te face sa suferi fara motiv.De cele mai multe ori cand sunt trista vreau sa raman singura pentru ca nu vreau ca nimeni sa stie cat sufar

| yoyodedeea a răspuns:

Mshappy

| dudu13 a răspuns:

De multe ori, deoarece eram trist, melancolic...sau pur si simplu vroiam sa ma calmezhappy

| Riyukii a răspuns:

Da, am simtit nevoia de a fi singura.Pt. ca persoanele din jurul meu nu ma inteleg.