| MadnessCaffe a întrebat:

Ati vazut cazul de la televizor cu cainii maidanezi ucisi? Nu mi se pare normal ce au facut.Brute nespalate. Mai bine eutanasiem toti parlamentarii ca macar aia nu ne mananca pensia si salariile si alocatiile.

Va plangeti ca va musca cainii si ca va f** cainii copii in c**, dar un violator, pedofil, ucigas in serie nu mai e la fel de periculos f****** gat de retardati. Sunteti prosti si ganditi cu, curul, de aia imediat cum auziti sa eutanasiem cainii repede sa ii omoram.

Posibile cazuri ( nu mi s-au intamplat ) :

1. Ma muscat un caine de p*** si pe mine si prietenii mei cand mergeam "normal" pe strada (posibil faceau HU sau mars sau altele la caini) dupa aia ne-a muscat pe toti si ne-a lasat sterili.

2. Copilul meu a fost muscat de un caine vagabond care nu facea nimic, dar copilul s-a dus sa il bata pe caine in cap cu o creanga de arbore de 10.000 de metri si cainele la muscat de cap si l-a lasat in 2 bucati sad

Pai normal ca ti-a muscat copilul imbecil daca are la fel de multi neuroni ca tine.

Eu am fost muscat de cateva ori de cainii maidanezi, dar in general nici in haitele de 20 de caini nu ma musca niciunul.De ce? Pentru ca eu nu sunt un frustrat f**** in c** care vrea sa omoare animalele fara motiv.Deaia avem creier sa il folosim, vedeav-as in Holocaust pe toti astia care doriti moartea unor animale.

Nu zic acum ca hai sa lasam toti cainii turbati cu diferite boli, dar nu ii omorati pe toti pentru ca v-a muscat unul singur, distrusilor.

Va plangeti de caini si nu vedeti adevaratele pericole si adevaratele probleme care ar trebui sa va preocupe.

Ex : Sa aveti ce manca, cum sa incepem revolta din '89 sa il omoram pe Boc si Basescu, cum toti va prostesc si va iau din salarii si muriti de foame si voua va arde de caini, caini care daca nu le faci nimic, daca nu te uiti crucis, injuri, provoci in 99% din cazuri nu iti fac nimic.

P. S : Si eu am fost muscat de un dinozaur, hai sa ii eutanasiem pe toti si copilul meu a fost muscat de un balenopirodactilozaurabius de apa dulce-sarata de culoare curcubeu-toxica sad

Nu va mai vaicariti de la o muscatura, eu la 5 ani am fost muscat de un caine care nu era maidanez si mi-a luat tot obrazul si era sa raman fara 1 ochi si uite ca nu fac atata caz ca voi disperatilor.

Va doresc sa suferiti cele mai mari chinuri posibile din univers daca aveti ceva cu cainii.

Amin!

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Eu mi-am dat seama ca aceasta tara e de **** de foarte mult timp, nu pot sa fac altceva decat sa astept sa mai cresc si sa plec de aici pisamas pe ei de lesinati ordinari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa spun doar atat cu toate ca pot scrie vreo 200 de randuri.
Masinile provoaca mi de morti anual si pe deasupra si polueaza, de ce nu se interzic? de ce nimeni nu face o campanie cu asta? fiindca nu mai poate baiatu sa umble cu 200km\h cu BMW-u.
Pur si simplu trebuie sa ai o gandire bolnava sa fi de acord cu eutanasierea cainilor, zice lumea ca orasele au fost creeate de om, dar pamantu a fost creeat de Dumnezeu, iar animalele au fost primele pe pamant.
Zice lumea ca era copilul pe afara si l-a muscat un caine, pai de ce pizd* matii sa lasi copilul nesupravegheat afara? Parintii ar trebui dusi la inchisoare pentru nesupravegherewinking.
Stiati ca anual, in Romania mor 5.000 de oameni din cauza cainilor si maxim 20 din cauza cainilor maidanezi? Care e mai important?
Fumatu omoara anual 33.000 de oameni de ce nu le interzice? Pentru ca nu mai pot scoate profit.
Zilnic mor copii in ape de ce nu se astupa raurile?

| ripperstefan a răspuns:

Da asta-i viata mi-am dat seama de mult da de geaba judecam ca pana la urma toti ajungem ori in iad ori in rai si fiecare dupa ce a facut.