| briana a întrebat:

Ati vazut demascarea industriei muzicale ce credeti sunteti de acord cu documentarul? Vreti sa luptati impotriva masonilor?

Răspuns Câştigător
| broker69 a răspuns:

Da, am vazut demascarea industriei muzicale.Eu sunt de parere ca fiecare om are drpetul sa aleaga si sa aiba o opinie personala. Cred ca nu e prea jmecher sa iti dea cineva totimpul ordine pe care esti obligat sa le indeplinesti ...Eu nu cred ca vedetelor nu leface prea mare placere sa manipuleze lumea cu ajutorul mesajelor subliminale. Eu nu mi-as vinde niciodata sufletul pentru nimic in lume.

1 răspuns:
| soupflood123 a răspuns:

Fiecare individ poate alege propria muzica pe care vrea sa o asculte in prezent. Daca vrei sa "lupti" impotriva unei industrii muzicale, singura cale de a lupta este prin exemplul propriu--nu o asculti sub nici o forma si nu ii practici mesajul.