| aaaaaaa a întrebat:

Ati vazut documentarul the secret? ce parere aveti de el?

6 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

L-am vazut, mi s-a parut destul de ok. Am incercat sa aplic si eu 'Secretul' si chiar merge happy Trebuie sa fii si optimist pentru asta xD

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu...despre ce e? unde pot sa-l vad?

| stresu a răspuns:

Inainte sa il vad eram o pesimista incurabila pana la extrem. Iar dupa ce l-am vazut...nu stiu cum sa spun dar... am ramas fix la fel. Sfarsit.

| Tigrilă a răspuns:

Adevaru e ca nu am putut trece de jumate filmului ma luase o plictiseala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut... dar asupra mea nu avea efect decat vreo 2 zile, asa ca l-am revazut si revazut si revazut de o groaza de orihee hee poti spune ca am facut terapie cu the secret laughing il consider interesant si poate chiar adevarathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.este foarte adevarat ce se spune. dupa cum spun si ei oricine poate folosi,, secretul'' asa este. dar cred ca trebuie sa fii si putin inteligent pe asta.adica si ala de mai jos,, m-a apucat plictiseala'' sunt total pro acest documentar. S-a iti dau niste exemple din viata mea : cand eram mic eram destul de slab. scund s. a. m. d tot timpul ma gandeam doar ca vreau sa fiu si eu inalt. si cu un trup frumos cu muschi.gandeam asa mult asupra acestui lucru incat mai si visam noaptea ca sunt musculos etc laughing si ghici ...an inceput usor usor sa cresc in inaltime, apoi in greutate si in joaca am inceput si eu cu gantere etc era o placere sa imi lucrez muschii si mai ales sa vad ca aceasta mare dorinta se implinise big grin acum o scurta descriere parintii meai au 1. 64 tatal respectiv 1. 60 mama eu am 1. 80 78 kg corp foarte bine lucrat
Alt exemplu am participat la o tombola la care se participa gratis iar premiul o masina.destul de scumpa (nu dau numele deoarece vreau sa raman in anonimat) bilete la acea tombolo sau pus de luni pana sambata duminica urmand sa fie extragerea; m-am gandit toata saptamana la acea masina si ghici ///am castigat-o.ar mai fi multe exemple am dat doar 2. bafta