| Th3eo a întrebat:

Ati vazut video-ul acesta cu The vampire diaries? Rose se transforma in varcolac dupa ce o musca in episodul 12? Nu inteleg... PLs help:d http://www.youtube.com/watch?v=RKLQeOJr9f4

Răspuns Câştigător
| Deutsa56 a răspuns:

Din cate stiu o muscatura de varlcolac omoara un vampir.Cand s-a vindecat rana a crezut ca nu se intampla nimicsad, dar dupa cum se vede cred ca o sa moara.Cand a intrebat-o damon p tipa aia care este antidotulthinking deci nu cred ca se transforma, ci moare.Acum o sa vedem ce se intampla.

4 răspunsuri:
| Th3eo explică:

Nu o musca tyler. O musca o tipa care vine sa il caute pe Mason Lokwood.

| marui08 a răspuns:

Da, o musca tipa aia, si nu se transforma in varcolac, doar ca o sa devina dependenta de sange si nu o sa poata sa se abtina. eu asa cred:d

| Deutsa56 a răspuns:

Ms de fundita:d; x!

| toxic_7194 a răspuns:

Da se transform
o musca tyler nu? nu am apucat sa vad

dar parca daca un vampir este muscat de un varcolac el moare nu asa era o da ma uit si iti promit ca o sa iti explic oke funda?
plzz funda