| anonim_4396 a întrebat:

Auziti eu inca nu m-am sarutat si as vrea sa,, fiu"cu o fata dar nu stiu daca e genu de fata care zice,,-Eeee du-te ma eu cu tine?" stiti cv de genu si nu stiu daca sa risc ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Daca te referi la o fata anume,pe care o placi in mod special ar trebui sa stii cate ceva despre ea(daca nu, trebuie sa fii atent la felul in care vorbeste,comportament etc.)numai asa iti poti da seama de reactia pe care o va avea. Daca nu o cunosti prea bine risti destul de mult (si probabil tu te-ai "indragostit" de un ideal, adica, de felul in care ai vrea tu sa fie). Personal, mie nu mi se pare atat de stupid faptul ca nu ai avut inca primul sarut (de ce sa te grabesti?), dar cred ca nu are rost sa-i spui asta si fetei respective (s-ar putea sa-ti iasa foarte bine chiar daca nu ai experienta). Vorbeste cu ea, spune-i ca o placi, si poate si ea te place.Treaba cu sarutul, ii poti spune dupa ce ajungi sa o saruti (se va simti usor "flatata").

3 răspunsuri:
| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Nu te auzim,rolling on the floor

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Ce vrei ca totul sa-ti si dea pe tava si fara riscuri? incearca.Nu a murit nimeni de un refuz.

| hahahaprodaction a răspuns:

Incearka si vei afla rolling on the floor