| shark25 a întrebat:

Auziti va rog ajutati-ma! am downloadat lightmt2 si imi tot zice "Failed to connect the server" ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Poate este server. offhee hee Srv. are cumva mc? Daca da, atunci inseamna ca trebui sa-l schimbibig grin

Pa, pa!:*

| Dorinel a răspuns:

Foloseste cliente care sunt compatibile cu toate tipurile de servere private mt2!

Cand am fost gm pe uk foloseam cat 4-5 cliente pentru ca era aglomeratie + multe avantaje!

| raulneamt a răspuns:

Incearca de mai multe ori ca poate iti va merge mie asa mi-a mers la niste servere

| Tpu_8466 a răspuns: