| sckorpion a întrebat:

Avand in vedere faptul ca nu am avut curiozitatea de la ma uita la televizor in cursul zilei de astazi, nu am aflat inca nimic despre asa zisa " greva " de maine. Imi poate comunica cineva rezultatul intalniliilor sindicalistilor, va rog? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......sorii.html
nu mai intra in greva:(

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

La noi nu se mai trec notele in catalog, in schimb le trec in caietele lor, iar dupa ce se termina scoala vor trece notele in catalog, asa ne-a spus profesoara de biologie.

| lrd a răspuns:

Greva din invatamant? daca da... depinde de fiecare scoala/liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai face greva maine crying