| gossipgirlxoxo a întrebat:

Avatar mi se pare cel mai tare film! Aveti aceeasi parere?

10 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Nu l-am vazut inca, n-am fost de mult la cinema. Se difuzeaza zilele astea la vreun cinematograf din Bucuresti? Chiar sunt curioasa, prea multe speculatii gen "cel mai tare film", "cea mai buna productie", etc. Din trailer-urile pe care le-am vazut pana acum, mi se pare putin exagerata ideea de SF. Nu stiu, sper sa nu raman dezamagita. thinking
Hope so big grin.
Felicitari daca ai reusit sa-l vezi deja!tongue
Pa-pa!

| daniDeeDee a răspuns:

Nu l-am vazut, dar din cate am auzit...este printre cele mai bune filme din 2009 big grin

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu l`am vazut pana acum.
Cand o sa apara DVDRip o sa ma uit si eu la el.

Shin
| Shin a răspuns:

Este... epic. Nu cred ca as putea sa folosesc alt cuvant. Am fost ieri sa-l vad la IMAX 3D si am ramas cu gura cascata. 3 ore in care mi-am dat seama ca am intrat intr-o noua era a filmelor. James Cameron s-a intrecut pe el cu aceasta pelicula. Trebuie neaparat sa-l mai vad odata dar tot la IMAX 3D, va recomand, este calitatea suprema disponibila in acest moment in europa de est.

Numai bine, Shin.

| viatadecacatt a răspuns:

@Gangster are impresia ca o sa se aleaga cu ceva dupa site-ul alarolling on the floor
Mie nu prea imi place. poate daca era cu oameni normali nu cu pocitii aia

lolita
| lolita a răspuns:

Inca nu l-am vazut dar cred ca este fain.

| BuBuLyNa a răspuns:

Da e superrr beton!winking

| cheloo74 a răspuns:

Nu l-am vazut si nici nu am de gand sa-l vad pana cand nu apare la cinema, pe DVD, sau pe blu-ray. Este un film care merita vazut intr-o sala de cinema sau acasa daca ai un TV cat mai mare si un sistem 5. 1. Sa vezi pe un monitor de 15" un film in care s-au pompat bani si efecte facute pe calculator cam 60% mi se pare blasfemie si pierdere de timp. E ca si cum ai face sex si ai avea 10 prezervative puse unul peste altul.

Răspuns utilizator avertizat
| zu a răspuns:

Da. e fascinant. day dreaming