| KisaTheCute a întrebat:

Aveti ceva tabietrui pe care le faceti in plina dimineata? >:. Mie cam asa mi se desfasoara o dimineata normala ( de scoala ) :

La ora 7 ma trezesc. Defapt ma trezeste mama >:". Primul lucru este sa ma duc la baie, apoi ma spal pe fata. Apoi plec sa mananc ( cereale =p~ ), dupa aceea ma duc sa ma spal pe dinti, si cam vreo 5 minute imi ia make-up`u si inca 5 sa ma imbrac apoi, inca 5 sa imi prind parul rolling on the floor)))))))))., Apoi, pornesc pe jos spre McDonald`s unde ma intalnesc cu prietenele. Barfim la o cafea fierbinte love strucklove strucklove struck =p~ O tigara, o figura ( vorba lui Adriiii ) rolling on the floor))), apoi impreuna mergem spre scoala pline de voie buna :X love struck. :X Fundita app :X

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fie vacanta fie scoala ma trezesc tot in jurul orei 7. Lenevesc 10 minute si ma cobor din pat intotdeauna cu stangullaughingMa spal pe fata si ma duc sa imi fac micul dejun.In general lipsesc elemente esentiale asa ca ma duc la magazin, imbracandu-ma in graba.Mananc foarte incet, mestec de zeci de ori(de cand am patit-o cu un os de peste, nu ma risc nici cu ciorbalaughing), beau un pahar de suc si plecbig grin

| AnonymousMm a răspuns:

Buna! Poithinking cand nu e vacanta ma trezesc in jur de 7:30, dau fuga la baie big grin, ma spal pe fata, apoi ma imbrac si ma apuc de teme (incep orele la 13:30waiting f naspacrying)Pe la 9 mananc(asta imi ia cam juma` de ora avand in vedere ca ma inec f repede si trebuie` sa mestec ca o masina de tocatlaughing)Dupa aia, daca mi-am terminat temele pierd vremea pe mess, citesc o carte(asta destul de rar- doar daca ne-o cere la scoalalaughing) sau cel mai adesea imi sun prietena cea mai buna si vorbimbig grinsi apoi ma pregatesc de scoala si mai mereu o fac in graba si uitand ceva pe acasa(uneori ma intorc de la usa casei si de 3 4 orilaughing)
winking