Eu am un program de alergat. ma trezesc in fiecare dimineata la 6 si ma duc pe teren sa alerg aproximativ 6km, cum ma trezesc ma duc sa ma spal pe fata ma imbrac si plec. e bine cum fac, sau ar trebui sa mananc ceva sau sa beau ceva inainte sa plec la alergat? multumesc

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

Cel mai bine este sa bei macar un pahar cu apa dimineata cum te trezesti, de mancat nu neaparat ca si eu fac alergari dimineata la 5 si nu mananc nimic dar beau apa.Noaptea cum dormi stomacu ti se incurca si un pahar cu apa sau lapte il linisteste si + stiind ca alergi trebuie sa bei lichide.

2 răspunsuri:
| cineva_3888 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa bei apa inainte sa alergi si sa mai bei dupa ce termini alergatu dupa vreo 20 de minute.pentru ca tot ce ai transpirat si ai alergat daca bei apa degeaba.si sa nu mananci seara daca vrei sa slabesti

| darrio2007 a răspuns:

In programul ala al tau nu scrie si asta?