| Beatrice a întrebat:

Aveti frati/surori plecati la facultate? Eu am o sora mai mare decat mine la Bucuresti si imi este foarte dor de ea, mai vb. cu ea la telefon dar parca nu-i acelasi lucru... Voua va este dor? Cum faceti sa nu va mai fie greu?

Răspuns Câştigător
| Candyman a răspuns:

Pai vorbesti la telefon sau pe net ca sa va si vedeti daca aveti webcam-uri. Si asa mai trece dorul happy

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Am un frate in anul 2 de facultate, dar lucreaza in Scotia si acolo va face facultatea, imi este foarte dor de el, desi ne certam tot timpul, tot il iubesc, ce fel de sora as fi daca nu l-as sustine? Prima data m-am bucurat c-am scapat de el, dar acum il vreau inapoi.

| Fifylici a răspuns:

Ehh
da Beatrice am 2 frati in bucuresti unu e la facultatea anul 4 iar celalat este casatorit.sincer mi-e tare dor de ei faza e ca ca cel care face facultatea ne certama toata ziua ne batem dar asa ne iubim noi
si mai am o sora care e ca mine si am sesizat ca viata mea fara ei este imcompleta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o am plecata de 4 ani.
M'am obisnuit fara ea [ e sora]
happy in primele zile era mai greu acum e normal
si la mine tot l buc