| SunshineSunrise a întrebat:

Aveți idee de niște locuri de munca unde iau 14 milioane? O lista sa îmi dați cu respectivele locuri de munca unde iau 14 milioane? Am aproape 18 ani

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce specializari ai ca sa castigi banii aia?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Pai, ca sa ai 14 milioane in mana trebuie sa faci ceva pentru banii aia, ca degeaba nu tii da nimeni. Pentru munci necalificate nu se dau 14mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salariile entry-level sunt de obicei mici. Cu toate acestea sunt companii care oferă 1400 lei net pentru un program de 8 ore, dar trebuie să dovedești că ai abilitățile necesare pentru postul respectiv.
Nu pot să ofer mai multe detalii, cel mai bine verifici personal la acele firme care sunt în sfera ta de preferință, pentru a combina utilul cu plăcutul și în acest fel chiar dacă ai un salariu modest nu ai stresul acela care îl au mulți cu privire la locul de muncă.