| Irenee a întrebat:

Aveti idei pentru un colaj de melodii la balul bobocilor? Gen, o poveste sau asa ceva.
Dau funda, nu-mi dati linkuri.

2 răspunsuri:
| AnaMaria2719 a răspuns:

Am eu o idee, nu sunt foarte sigura daca iti place. Poate fii ceva de genul : tu ca fata te uiti asa la telefon si pe fundal e putin din melodia vreau sa te sun atunci cand mi-e foarte dor de tine apoi urmeaza tonul de la Nokia, telefonul tau suna il pui la ureche.La celalat capat baiatul canta alo alo te-am sunat sa-ti spun ca te iubesc ca un nebun. Apoi urmeaza o melodie in care tu ii spui : cat rau mi-ai facut tu nu stii si cat te-am putut iubii. Urmeaza melodia ce-ai mami mi-e poti sa-mi spui, asa iti spune el la telefon. Apoi tu spui in seara asta plec cu toate fetele in oras la care el : pa pa pa pa(din gwess who -lumea mea) Tot ce ti-am spus sunt luate din melodii asta vroiam sa fac eu la bal, asa m-am gandit dar am ramas fara partener si n-am mai ajuns sa pun in scena.

| Irenee explică (pentru AnaMaria2719):

Pai de melodii vreau si eu, doar trebuie sa fie mai multi, cam 15, nu doar 2...