| sceptic a întrebat:

Aveti metode sa-mi stea parul drept? Dar nu vreau sa'mi stea "lins" pe cap.si sincer, mi-e mila sa-l mai ard cu placa.

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Draga mea Citeste ce iti scriu
deci :

PArul tau pun pariu ca este ondulat sau cret de vrei sa il intinzi :d nu il mai arde si daca il vrei neaparat lins iatzi un spray si iti dai pe par inainte sa il dai cu placa... iar dupa aceea cu putina ceara:d

Att va sta :*

Dar daca nu stalasa asa natural cum il ai :* totate fetele din ziua de azi il vor cret. Este ceva la moda:*

bucurate de par pentru ca daca tot il arzi asa o sa ramai fara!

bafta :*

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Poate gasesti ceva pe aici:
http://www.tpu.ro/......are-chiar/

| Onutsu a răspuns:

Il pui intr-o carte si nu se arde tongue Glumesc. Pai eu zic cu placa putin si iti faci si tu freza doar dreapta sa se obisnuiasca drept (sunt baiat zic ce cred eu ) happy SUcceS tongue

| αnđRα a răspuns:

Incearca sa te speli cu sampoane speciale, sa bolosesti balsam de par si sa-l intinzi usor cu peria pana se usuca. Sau, bucura-te de el asa cum e happy