| Mandy a întrebat:

Heey! Parul meu are o tenta de ondulare, si vreau sa-l fac sa stea drept. ce metode aveti? [in afara de placa].

3 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

Il indrepti cu feonul ca la coafor.

| DeCe a răspuns:

Bineintels presa, sa-l indrepti. Daca nu ai presa, dupa ce il speli foloseste un balsam de par iar apoi incearca sa il intinzi cu ceva in timp ce il usuci, sau foloseste chiar si un pieptene.

| FlaviaLove a răspuns:

Salut kiss. asa e si parul meu si sincer. nu prea ai ce sa faci. nu merge decat cu placa incearca ceva spray pentru par ca sa nu ti se deteriorezewinking