| zambetcald a întrebat:

Aveti o diriginta/diriginte super sau ...mai naspa?

13 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Eu am o diriginta suuper(din punct de vedere al notelor, indulgentei), insa pe de alta parte ne permite prea mult, dar noua ne place si asa.winking

| pwp a răspuns:

Nashpa

| FoarteLetargic a răspuns:

Dirig plicticos yawn...

| znstr a răspuns:

Am diriginta si asta a fost primul an cu ea |sunt a 9a|.
A mea e intre si intre,e super ca da note mari,ca la celelalte clase da mai multe teste pe semestru,si noua ne da decat unul ca na,suntem elevii ei,ne motiveaza absente fara scutiri,dar in schimb e prea moale, vorbeste incet si greu parca iti sta ceasul cand o auzi.
A ta cum e? sau al tau, depinde ce ai.

| Anduuu a răspuns:

Am avut una care a vrut sa-mi scada nota la purtare pentru ca la sfarsitul anului mi-am luat florile pe care le-am dus inapoi acasa!laughing Toti colegii au facuut asta numai ca florile mele le vroia dumneaei si eu m-am opus. si pentru asta am fost ultima careia i s-a incheiat media la purtare care s-a dovedit a fi 10! dar a facut un scandal...laughing

| Bii26 a răspuns:

Intre si intre...

| Scriitoarea a răspuns:

A mea e uneori super naspa, cam aiurita, daca pot spune asa, dar de cele mai multe ori forte de treaba si intelegatoare.

| Anname a răspuns:

Poi sa vedem, diriginta mea de fiecare data cand intru in clasa TIPA ( si nu glumesc) la mine sa-mi prind parul. De fiecare data cand intra un coleg cu sapca in cap inainte de ore tipa la el sa si.o dea jos ( mentionez ca baietii nici nu apuca sa.si lase ghiozdanul pe banca, sau macar sa se aseze in banca) si ne avertizeaza mereu ca ne scade nota la purtare daca nu stam in banci cum doreste ea ( la fiecare ora) big grin deci concluzia este ca, doamna mea diriginta, este chiar foarte rea. 10 pentru intrebarehappy

| XK a răspuns:

Pai in primul semestrul a fost foarte de treaba, absente motivate cu zecile, note mari...dar semestrul asta se cam trage pe fesestraight face

| Cici4Mici a răspuns:

O diriginta foarte super adica asa cred eu.Cand avem dirigentie ne rugam de ea sa ne dea drumul acasa si ne da. Vineri noi i-am zis dirigintei ca de sfarsit de an sa mergem la picnic si in ziua cand terminam scoala sa facem o petrecere, si ne-a lasat.

| 4Life a răspuns:

Super haios, apropo ii dirig si cand trebuie sa muncim normal ca e mai ager ca sa ne tinem de cartewinking

| Sicmao a răspuns:

Am sau ma rog, aveam o diriginta super caci are diabet si nu putea sa tipe mai deloc si statea bine cu autocontrolul.

| 123456_7455 a răspuns:

Naspaaaa x( tot c e vb d sc e najpa big grin