| 12Hsgsvu12 a întrebat:

La facultate la cine te motivează?
Mai este diriginta/diriginte?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Este tutore de an. Dar ar cam trebui sa te motivezi singur, ca doar tu ai ales faculta.

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

La facultate trebuie sa te motivezi singur prin scopurile pe care le ai in raport cu viața. Vrei bursa,te auto motivezi învățând, vrei un loc de muncă bun, te auto motivezi sa îți faci treaba ca student și tot așa, de aceea e bine sa ai un scop când vine vorba de alesul facultății, multi fac facultăți doar de dragul de a le face și renunță.
Cât despre diriginte, clar nu mai este vorba.