| ralucaralu a întrebat:

Am diriginte si nu diriginta de anul acestal; maine e premierea. Ii dau flori?
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Daca doresti ca sotia dansului sa se bucure de gramada de flori, poti sa-i iei. Unii profesori dau si la femeile de serviciu, duc si la rude si alte chestii.

Succes!

| dyannee a răspuns:

Si eu am diriginte si tot maine e premiera si la mine laughing
Eu ii dau flori, deoarece se da si la barbati, caci tata cand a fost profesor primea multe garoafe si i le aducea mamei si mie love struck

| Rue a răspuns:

Cum vrei tu, eu zic ca nu... Dar oricum, eu stiu si un baiat care avea diriginte si i-a dus flori.(presupun ca tu esti fata xD)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, evident. Dar ii poti face o mica atentie(ii poti cere parerea tatalui tau, fiind barbat iti va da un sfat mai bun decat minehee hee), cu siguranta va aprecia gestul.

| coopilluu a răspuns:

Ii dai o sticla de whiskey si te-ai asigurat la anul cu media laughing