| MelissaGreenEyes a întrebat:

Aveti prieteni/cunoasteti oameni gay?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu, insa mi-ar placeahee hee
Am un grup mare de prieteni ca lumea si l-as integra eu in el fara probleme

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da... dar nu e asa de "infocat"laughingbig grin

| Rukhsandra a răspuns:

Nu stiu pe nimeni cu alta orientare sexuala dar daca as cunoaste nu m-ar deranja foarte tare - doar sunt si ei oameni si ar trebui sa acceptam

| User a răspuns:

Din fericire, nu.

| ioana181 a răspuns:

Da, un baiat. El ezita se recunoasca dar nici nu neaga. Dar e super de treaba. E "prietena" mea cea mai buna.

| Mik3 a răspuns:

Nuuu, dc vrei sa cunosti si u? laughing

| Anonim_4797 a răspuns:

Nu am, dar nu m-ar deranja sa am un amic gay...de cunoscut, cunosc dar nu multi happy

| HeyScandura a răspuns:

Da.si e de treabahappy
Numai ca se cam uita la prietenul meurolling on the floor)
In rest e foarte okwinking