| Ann95 a întrebat:

Aveti prieteni din alte tari? De genul cunoscuti in vacante?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.love struck

2 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Da cea mai buna prietena a mea s-a mutat definitiv in Italia.

| Onutssa a răspuns:

Da, din pacate. In fiecare vacanta de vara vin pe strada mea 2 copii italieni la bunica lor romanca(mama lor a plecat in Italia s. a casatorit cu un italian si asa au aparut ei). Nu prea ma inteleg bine cu ei si sunt foarte happy pentru ca in ultimele vacante sau stat doar 2 saptamani in Romania, nu ca atunci cand eram mai mici si stateau vreo 2 luni.