| anibanani145 a întrebat:

Aveti prietenii buni?

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!

Prietenii buni sunt aceia care sunt alături de tine şi la rău, şi la bine.
Eu una, nu am aceşti prieteni. Şi sunt sigură că sunt greu de găsit. Dacă ai astfel de prieteni, preţuieştei!
Baftă!

| anibanani145 explică (pentru Satango):

O nota intrebarii, dai?

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Am prieteniiii buni, doar 1-2. Ce e mult strica.winking

| Axys a răspuns:

Nu si nu existawinking un prieten bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar că ai o problemă cu "i"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nici prieteni rai, ce sa mai zic de aia buni.

| DennySa660 a răspuns:

Am crezut ca am...dar m-am inselat. Familia mi-a fost alaturi la greu si la bine si iubitul meu. Poate exista prieteni adevarati dar eu n-am avut norocul sa-i intalnesc! happy

| cecilia123 a răspuns:

Da,am decat 2, care imi sunt alaturi mereu si ne intelegem perfect happy

| CalatoriSpreCer a răspuns:

Da