| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare simpla...voi cati prieteni buni aveti? Vorbesc despre prietenii aia, pe care daca ii suni la 11 sa vina sa te ajute cu ceva, vin fara probleme.

Răspuns Câştigător
| OoKidaLoveoO a răspuns:

Unul singur.Mai exact o fata care ii cu 2 ani mai mare decat mine.Cand mi-am rupt piciorul ea statea cu mine la spital ore in sir si a stat toata noaptea cu elefonul in mana asteptan-d sa o sun sa ii zic ce este.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Putini...sad
laughing Dar nu-i nimic.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Rar mai găsești prieteni adevărați în zilele de astăzi... Îți ofer un răspuns la fel de simplu ca întrebarea pe care ai pus-o și sper să se înțeleagă prin acest 'număr' macar la fel de multe pe cât pot povesti: 0
Cu alte 'cuvinte', Dacă stai să despici firul în patru, ai să realizezi că rămâi doar tu. straight face

Întrebări recente