| cretzolina77 a întrebat:

Aveti retete de ingrasare?:ma numesc diana, am 16 ani sunt din bucuresti si am 40kg, nu pot sa ma ingras oricat de mult as manca; ajutati-ma

5 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Ai incercat sa mananci foarte mult seara sau foarte multa ciocolata :X
si sa nu faci prea multa miscare.

| DonCorleone a răspuns:

Mamaa
reteta de ingrasare deci
pai incearca sa mananci cate 2 hamburgeruri pe zi cel mai bine dimineata si seara
mananca multe dulciuri (in special cipsuri si ciocolata)
nu fa multa miscare si sport poti sa te pui cu punga si hamburgerul la un film in pat
sa dormi mult
si dupa ce te trezesti iarasi sa mananci

stiu ca nu e prea sanatos dar ar trebui sa scapi pentru putin timp de legume si fructe.
incepe sa mananci carne grasimi pizza
mananca cat poti tu de mult si o sa vezi ca o sa te ingrasi
si retete de ingrasat sunt destule pe net
cauta si vei gasi usorr;-)
sper ca te-am ajutat ~! big grin
daca ai nevoie si de altceva lasi un mesaj privat cu adresa ta si mai vbwinking
bafta! kiss
funda :-X

| Aliutza a răspuns:

Mergi la un nutritionist. O sa te coste cativa banuti, dar te va ajuta cu siguranta.
Succes!

| Dia a răspuns:

Vrei sa te ingrasi raised eyebrows?
scuza'ma dar esti sanatoasa l capp?
Uni isi taie stomacu` ca sa slabeaska`...straight face
Du-te la un sport si ai sa pui muschi pe tine, nu grasimebatting eyelashes
Si apropo @deea daca mananca fast food face colesterolbatting eyelashes
Cea mai buna idee: du-te la un sport, oricare ar fi el, si o sa vezi ca pui muschi pe tine si o sa te dezvolti mai bine. ]
Daca nu, nu`ti face probleme, nu conteaza ca esti slabaoh go on.baietilor asta le placelaughing!
Te ingrasi tu oh go on.nu`ti face probleme ca dupa aia nu i mai sti cum sa dai joslaughing)))

pupuu` :* pa. :*

| ζøvع a răspuns:

Asa ceva chiar nu am mai auzit...
bine.peste tot exista reete de slabire.dar tu...
nu stiu...
mananca mult fast-food