| didoyeneas a întrebat:

Vreau sa ma ingras, si nu pot. Oricat as manca nu pot sa ma ingras. Stiti vreun mod in care as putea sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Tot varianta fasd-food rămâne pe primul plan.
Recomand să mănânci des de acolowinking

| Felys a răspuns:

Facem schimb de metabolisme... fericitule ce esti, la ce te-ar ajuta sa te ingrasi, stai asa ca esti bine

| Fiorella18 a răspuns:

Da. Mergi la un nutritionist pentru ca numai el iti poate spune dieta potrivita pentru tine. Nu cred ca e ceva ce functioneaza la toata lumea cand vine vorba de ingrasat sau slabit. Stii ca este foarte greu sa te ingrasi, mai greu decat sa slabesti, asa ca cel mai bun si sanatos lucru pe care poti sa-l faci e sa mergi la medical nutritionist. Nu urma diete cautate pe internet, e vb de sanatatea ta.

| BattChatilon a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa te ingrasi apuca-te sa mananci foarte târziu, pe La 22:00.winking

| didoyeneas explică (pentru BattChatilon):

Mananc si la 1 noaptea. Sunt gurmand, mananc foarte mult, dar degeaba!