| Angel_4453 a întrebat:

Aveti un jurnal secret?

Răspuns Câştigător
| Lavynya95 a răspuns:

Hm,, Da e bine sa ai unul...atunci cand crezi ca nimeni nu te mai intelege, sau nu mai poti avea incredere in nimeni... jurnalul secret devine cel mai bun prieten al tau!tongue

11 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Da. dar nu am scris de ceva vreme

| pwp a răspuns:

Nu am...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da, am un jurnal secret, in care scriu toate momentele din viata, cu bune si rele. Acest jurnal a aparut din momentul in care parintii mei au decedat.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Da am :] dar eu scriu in Word, am un document si l`am parolat... e malt mai usor asa decat sa scriu intr-un [caiet]

Tu ai? (:

| InoTkd95 a răspuns:

Da si acolo scriu mereu cand sunt suparata sau cand am probleme sau cand m-am distrat etc. big grinbig hug

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Da am:X

| LLLLLLLL a răspuns:

Nu.

| GeorgianaElena14 a răspuns:

Nu am

| maria4567 a răspuns:

Da

| Andrascumpika03 a răspuns:

Da, am. este in Publisher. mie mi se pare mai bine sa il tin pe laptop intr-un folder decat sa ma ingrijoreze faptul ca trebuie mereu sa-l ascund undeva...:*

| Splicedlamia a răspuns:

Da am si l-am deorat cu tot felul de desene si paiete il tin ascuns sub perna