| Irinuca98 a întrebat:

Cum imi fac un jurnal secret?! fundita kiss kiss

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, e simplu si eu am avut, iti iei ori unul special cu lacat si cheita [se gaseste la librarie si costa in jur de 20 lei depinde pe cine are pe coperta] dupa ce il iei scrii acolo secretele tale care nu te simti posibila sa le zici unei persoane, il incui si il ascunzi intr-un loc unde stii sigur ca nu ti-l va gasi cineva.

4 răspunsuri:
| Noonee a răspuns:

Da exista un fel de jurnal cu cheita happyasta daca vrei sa scrii de mana ^_^

| denver a răspuns:

Ce jurnal ma? cati ani ai 8 ani?

| Irinuca98 explică:

Si u cati ani ai, 2? ca sa pui intrebarea asta? esti un talau si jumatate. Bah prostule daca nu esti in stare sa raspunzi mai bine te abtii...